Burmistrz Gminy Brwinów zawiadamia o konsultacjach społecznych projektu uchwały Rady Miejskiej w Brwinowie w sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego oraz obszaru rewitalizacji, które będą przeprowadzone od 5 września do 7 października 2020 r.

Gmina Brwinów przygotowuje się do stworzenia „Gminnego Programu Rewitalizacji na lata 2021-2027”. Jednym z etapów na tej drodze jest wyznaczenie obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji. Projekt uchwały oraz diagnoza służąca wyznaczeniu obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji są dostępne na stronie internetowej BIP Urzędu Gminy Brwinów.

LINK do dokumentów

 

Uwagi do projektu uchwały oraz do diagnozy będzie można składać w terminie od 5 września 2020 r. do 7 października 2020 r. w postaci:

  • papierowej przesłanej na adres Urzędu Gminy Brwinów, ul. Grodziska 12, 05-840 Brwinów lub złożonej osobiście w Urzędzie Gminy Brwinów w Biurze Obsługi Interesanta, parter, pok. 007
  • elektronicznej przesłanej za pomocą poczty elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub za pomocą formularza zamieszczonego na stronie internetowej (formularz online - kliknij).

Przewidziane jest też spotkanie konsultacyjne z mieszkańcami, przedsiębiorcami, organizacjami pozarządowymi  i pozostałymi zainteresowanymi osobami  w niedzielę 6 września 2020 r. o godzinie 16:00 w sali OSP w Brwinowie przy ulicy Pszczelińskiej 3 oraz zbieranie uwag podczas warsztatów online prowadzonych w aplikacji Google Meet 24 września 2020 r. w godzinach od 16:00 do 18:00 (w przypadku zainteresowania udziałem prosimy o zgłaszanie udziału poprzez formularz online https://forms.gle/WSXjY6G9iRmT6PEG6 .

Dodatkowe informacje można uzyskać telefonicznie 33 300 30 78 lub mailowo pisząc na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..