Dział Wspierania Rodziny Środowiskowego Ośrodka Pomocy Społecznej w Brwinowie prowadzi nabór do grup wsparcia dla rodziców dzieci ze specjalnymi potrzebami oraz młodych mam. Ze względu na sytuację epidemiologiczną spotkania będą odbywać się on-line. Termin rozpoczęcia zajęć zaplanowany jest na koniec kwietnia.

Wymuszona zagrożeniem izolacja to wyzwanie dla całej rodziny. Konieczność w zasadzie ciągłego przebywania w mieszkaniu lub domu może budzić napięcia, a w konsekwencji rozdrażnienie, nad którym, niestety, nie wszyscy dorośli potrafią zapanować, co ma negatywny wpływ na dzieci. Wychodząc naprzeciw potrzebom rodziny w tych trudnych czasach, Dział Wspierania Rodziny ŚOPS zaprasza do udziału w grupach wsparcia dla rodziców:

Grupa wsparcia dla rodziców dzieci ze specjalnymi potrzebami, którzy ze względu na sytuację epidemii stali się jednocześnie terapeutami, nauczycielami i opiekunami dla swoich dzieci. Udział w zajęciach to okazja, by poznać innych rodziców, którzy znaleźli się w tej samej sytuacji, oraz możliwość podzielenia się swoimi problemami i wymiany doświadczeń. Zajęcia on-line prowadzone przez doświadczonego psychologa odbywać się będą w czwartki w godz. 17.30-19.00 od 30 kwietnia 2020 r. Aby się zgłosić, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Grupa wsparcia i rozwoju dla młodych mam, które niedawno urodziły dzieci i szukają towarzystwa innych mam, chcą porozmawiać, podzielić się doświadczeniami czy czują się osamotnione. Grupa on-line zaczyna spotkania od 27 kwietnia w poniedziałki w godzinach 12.00-13.30.

Więcej informacji i zapisy: Środowiskowy Ośrodek Pomocy Społecznej w Brwinowie, ul. Grodziska 31 tel. 533 305 495, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Formularz zgłoszeniowy Akcja Reanimacja

Formularz zgłoszeniowy W kręgu mam