Środowiskowy Ośrodek Pomocy Społecznej wprowadza do 3 kwietnia br. następujące zmiany w sposobie obsługi interesantów:
1) ograniczenie  funkcjonowania kasy ŚOPS. Zasiłki będą rozsyłane pocztą lub przelewem bankowym.

2) W budynku ŚOPS przy ul. Kościuszki 4a interesanci będą obsługiwani w ograniczonym zakresie poprzez Punkt Pierwszego Kontaktu. Osoby chcące skorzystać z pomocy prosimy przede wszystkim o kontakt:
- elektroniczny – w tym za pośrednictwem platformy e-Puap lub e-mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,
- telefoniczny (numery telefonów są udostępnione na stronie internetowej www.sops.brwinow.pl) tel. ogólny ŚOPS 22 729 54 44,
- pisemny – zostawiając korespondencję w Punkcie Pierwszego Kontaktu lub wysyłając ją za pośrednictwem poczty na adres Środowiskowy Ośrodek Pomocy Społecznej, ul. Kościuszki 4a, 05-840 Brwinów.

3) Dział Świadczeń ŚOPS przy ul. Kościuszki 1e zostaje zamknięty. Interesanci mają możliwość złożenia wniosków o wszystkie rodzaje świadczeń drogą elektroniczną, pocztową lub poprzez Punkt Pierwszego Kontaktu. W sprawach indywidualnych prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. 22 729 05 46 lub 508 899 918 lub drogą mailową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

4) Placówka wsparcia dziennego wraz z filiami – świetlice socjoterapeutyczne,  Klub Senior+ w Żółwinie i grupa Splot Towarzyski w Brwinowie pozostają zamknięte do 25 marca br. Informacje na temat pracy świetlic udzielane są  pod nr tel. 22 729 63 11.


Gminny Ośrodek Kultury w Brwinowie w ciągu najbliższych dwóch tygodni odwołuje wszystkie wydarzenia oraz zajęcia grupowe w siedzibie GOK i świetlicach, a także zajęcia sportowe w Hali Miejskiej w Brwinowie. GOK będzie czynny w godz. 9-17 - indywidualne lekcje nauki gry na instrumentach i językowe mogą się odbywać, jeśli rodzice dzieci wyrażą taką wolę.


Biblioteka Publiczna w Brwinowie oraz jej filia w Otrębusach i Oddział dla Dzieci zostaną zamknięte dla czytelników do odwołania.


O ewentualnych zmianach będziemy informować na bieżąco.