Od 1 stycznia 2020 r. obowiązują nowe rozkłady autobusów komunikacji miejskiej linii B1-B10. Zostanie też uruchomiona linia B11 Brwinów-Kanie-Helenówek.


Autobusy linii B11 będą rozpoczynać swoją trasę w Brwinowie, następnie ulicą Pszczelińską będą dojeżdżać do WKD w Kaniach, następnie do fabryki L’Oreal, po czym wrócą do WKD w Kaniach i do Brwinowa. Nowe połączenie ułatwi pracownikom dojazd do fabryki L’Oreal, a mieszkańcom Kań do stacji PKP w Brwinowie. Z kolei dla pasażerów autobusów istniejącej już linii B6 został utworzony nowy przystanek przy ul. Wolności w Parzniewie (na tyłach osiedla) dla wsiadających i wysiadających. Autobusy tej linii nie będą zatrzymywać się na przystankach Działkowa i Akacjowa.

 
Mieszkańcy gminy, posiadający Brwinowską Kartę Mieszkańca, będą mogli skorzystać ze specjalnych zniżek: dorośli zapłacą za bilet jednorazowy normalny złotówkę, a dzieci, uczniowie szkół do 21 roku życia oraz studenci studiów dziennych do 26 roku życia pojadą autobusami za darmo.

 
Cennik biletów dla posiadaczy Brwinowskiej Karty Mieszkańca:


0 zł – bilet dla dzieci do 7 roku życia, uczniów szkół do 21 roku życia oraz studentów studiów dziennych do 26 roku życia (na podstawie Karty Mieszkańca oraz legitymacji szkolnej lub studenckiej)
1 zł – bilet jednorazowy dla dorosłych
32 zł – bilet uprawniający do przejazdów jedną linią
43 zł – uprawniający do przejazdu dwiema liniami
50 zł – bilet sieciowy

Cennik biletów dla osób nieposiadających Brwinowskiej Karty Mieszkańca:
        3 zł – bilet jednorazowy normalny
        96 zł – bilet uprawniający do przejazdów jedną linią
       130 zł – uprawniający do przejazdu dwiema liniami
       150 zł – bilet sieciowy


Autobusową komunikację miejską w gminie Brwinów będzie obsługiwać konsorcjum PKS Grodzisk Mazowiecki i PKS Gostynin, które wygrało przetarg. Linie autobusowe będą obsługiwane przez autobusy całkowicie lub częściowo niskopodłogowe wyposażone w klimatyzację.


Rozkłady jazdy na 2020


Brwinowska Karta Mieszkańca