Od 30 października do 3 listopada będzie obowiązywać zmieniona organizacja ruchu przy cmentarzu. Czynny będzie parking przy ul. Powstańców Warszawy oraz przy ul. Przejazd. W piątek 1 listopada br. będzie obowiązywał zmieniony rozkład jazdy autobusów linii B1, B5, B8 i B10.

Dzień Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny to szczególny czas wspominania tych, którzy odeszli. Ponieważ wiele osób wybiera się w najbliższych dniach na cmentarz, by odwiedzić groby bliskich, już od 30 pażdziernika 2019 r. w rejonie cmentarza w Brwinowie będzie obowiązywać zmieniona organizacja ruchu. Szczegóły pokazuje mapka zamieszczona poniżej. Zmiany będą obowiązywać do niedzieli 3 listopada.

Ze względu na trwające prace przy budowie ronda w północnej części Brwinowa nie będzie przejazdu na wprost między ul. Piłsudskiego i Armii Krajowej. Również ulica Szkolna będzie nadal przedzielona terenem budowy. Na udrożnienie przejazdu mogą natomiast liczyć kierowcy poruszający się przez tunel. Wykonawca zapewnia, że dwukierunkowy ruch na odcinku od ronda Kowalskiego do Rynku będzie możliwy w dniach od 1 do 3 listopada br.

W piątek 1 listopada (Dzień Wszystkich Świętych) na linii Brwinów Rynek - Podkowa Leśna - Żółwin - Owczarnia - Brwinów Rynek kursy autobusów linii B8 zostaną wydłużone do przystanku Owczarnia Książenicka/Cykady. Na liniach B1, B5 i B10 autobusy będą kursować tego dnia tak jak w niedzielę.