Trwa budowa parkingu Parkuj i Jedź przy stacji WKD w Otrębusach. W związku z tym mogą pojawić się czasowe utrudnienia. Kierowcy i piesi powinni zachować ostrożność.

W związku z budową połączenia istniejącego systemu kanalizacji deszczowej w rejonie skrzyżowania ul. Natalińskiej i Karolińskiej z projektowanym kanałem przyszłego parkingu przy przystanku WKD Otrębusy, od wtorku 1 października br. prace będą prowadzone na poboczu oraz okresowo na chodniku przy ul. Natalińskiej.  

 

Ruch pojazdów w obie strony zostanie zachowany, jednak kierowcy i piesi powinni zachować szczególną ostrożność w sąsiedztwie pracującego na poboczu sprzętu ciężkiego.

 

– W związku z budową nowej infrastruktury w pasie chodnika, wystąpi konieczność jego okresowego zamknięcia. Nie będzie z tego powodu problemów z przejściem chodnikami sąsiadującego skwerku i tą drogą zostanie skierowane obejście dla ruchu pieszego odcinka chodnika Przystanek WKD – ul. Karolińska i z powrotem. Za utrudnienia przepraszamy – informuje Szymon Jarząbek z Referatu Inwestycji i Remontów.

IMG20190926132325m
IMG20190926132402m