Biblioteka Publiczna im. W. Wernera i Gminny Ośrodek Kultury zapraszają do udziału w konkursie poetyckim Brwinowski Parnas.

Aby wziąć udział w konkursie Brwinowski Parnas, do 18 października br. należy nadesłać trzy wiersze o dowolnej tematyce. Wiersze powinny być podpisane pseudonimem – godłem, a nie znakiem graficznym – i nie mogą być nigdzie wcześniej publikowane. Poza wierszami należy dołączyć osobno informacje o autorze, oświadczenie, że osoba nadsyłająca wiersze jest ich wyłącznym autorem i nie publikowała wcześniej zgłoszonych wierszy, a także oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych. Utwory wraz z załącznikami należy przesyłać drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pocztą tradycyjną na adres Biblioteki Publicznej: ul. Grodziska 12, 05-840 Brwinów. Konkurs ma charakter ogólnopolski i jest skierowany do osób, które debiut książkowy mają przed sobą i nie później niż w dniu nadesłania wierszy ukończyły 18 lat.

Na zwycięzców czekają nagrody oraz m.in. publikacja zwycięskiego zestawu wierszy na łamach Fundacji Duży format na stronie PoeciPolscy.pl oraz „Kieleckiego Magazynu Kulturalnego Projektor”. Poza tym organizatorzy przewidują publikację nagrodzonych wierszy na stronie Współczesna Polska Poezja.

Załączniki