W związku z projektem „Bezpieczny pieszy w centrum Brwinowa – modernizacja przejść dla pieszych” Urząd Gminy Brwinów zaprasza do wypełnienia krótkiej ankiety na temat bezpieczeństwa w Brwinowie.

Anonimowa ankieta jest częścią projektu „Bezpieczny pieszy w centrum Brwinowa – modernizacja przejść dla pieszych”, który zakłada przeprowadzenie prac na czterech przejściach dla pieszych w centrum Brwinowa:
• przejściu dla pieszych w drodze gminnej ul. T. Kościuszki w Brwinowie
• przejściu dla pieszych w drodze gminnej ul. M. Konopnickiej
• dwóch przejściach w ciągu drogi powiatowej ul. T. W. Wilsona w Brwinowie

W ramach przeprowadzanych prac na przejściach pojawią się m.in. elementy odblaskowe, ostrzegawcze oświetlenie pulsacyjne oraz nowe oznakowanie poziome - wszystko po to, by zwiększyć bezpieczeństwo pieszych.

Pytania w ankiecie dotyczą m.in. poczucia bezpieczeństwa mieszkańców po zmroku i poziomu wiedzy na temat zachowań w zakresie bezpieczeństwa i porządku publicznego. Papierowa wersja ankiety jest dostępna w Biurze Obsługi Interesanta p. 007 w Urzędzie Gminy Brwinów przy ul. Grodziskiej 12, w Bibliotece Publicznej im. W. Wernera, a także w Gminnym Ośrodku Kultury przy ul. Wilsona 2. Ankietę można także pobrać ze strony internetowej, wydrukować i dostarczyć do Urzędu Gminy.


Projekt „Bezpieczny pieszy w centrum Brwinowa – modernizacja przejść dla pieszych” jest współfinansowany z programu Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji pn. „Program ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2018-2020”.

Ankieta - [DOC]