hipoterapiaStowarzyszenie Jeździeckie SZARŻA stara się o dofinansowanie zajęć z hipoterapii dla dzieci. Aby im pomóc, wystarczy zrobić zakupy w wyznaczonych sklepach Tesco i wrzucić paragon do odpowiedniej urny.

SJ SZARŻA z powodzeniem realizuje projekt hipoterapii, na który otrzymało na początku roku dofinansowanie z Fundacji Tesco. Zajęcia dla grupy dziesięciorga dzieci rozpoczęły się w maju i potrwają do końca czerwca. Dzięki dofinansowaniu udało się zakupić rampę i specjalistyczne siodło do hipoterapii. Nadal potrzebne są pieniądze na niezbędny sprzęt: pasy ze specjalnymi uchwytami, pady oraz pomoce dydaktyczne. W związku z tym SZARŻA stara się o kolejną dotację. W ramach projektu jesienią planowane są kolejne zajęcia hipoterapii dla osób, które przy pierwszej turze znalazły się na liście rezerwowej.


Złożony przez SJ SZARŻA wniosek do Fundacji Tesco został wysoko oceniony. O tym, jakie projekty wejdą w życie w kolejnej VI edycji, decydują klienci Tesco, podczas głosowania, które trwa od 17 czerwca do 14 lipca - za jeden paragon otrzymują jeden żeton, uprawniający do głosowania na ich zdaniem najciekawszy i najpotrzebniejszy projekt.

Hipoterapiafot

Fot. Zuzanna Russyan


Jak można pomóc SZARŻY? Wystarczy odwiedzić do 13 lipca jeden z wymienionych niżej sklepów TESCO i zrobić zakupy na dowolną kwotę, poprosić o paragon i wrzucić go do jednej z trzech urn na terenie sklepu.
Głosy na Szarżę można oddawać w następujących lokalizacjach:
Piastów - Al. Tysiąclecia 7
Milanówek - Królewska 123a
Błonie - Poniatowskiego 2f
Jaktorów - Fabryczna 2