kamizelkalogoPodczas Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu trwa w serwisie społecznościowym Facebook konkurs fotograficzny. Temat przewodni – rower i rowerzyści. 

Konkurs przeprowadzany jest w serwisie Facebook w dniach 16-23 września 2018 r. Wystarczy w tym czasie opublikować „rowerowe” zdjęcie związane z gminą Brwinów i otagować je, czyli podpisać w poście jako #rowerowyBrwinów. Ten dopisek umożliwi późniejsze odnalezienie zdjęcia w Internecie i kontakt z laureatami konkursu.


Powiązanie zdjęcia z gminą Brwinów jest możliwe oczywiście poprzez miejsce jego wykonania. Warto dopisać w poście, gdzie dokładnie została wykonana fotografia, gdyż w Brwinowie oraz jego 15 sołectwach jest wiele miejsc, które na pierwszy rzut oka nie są rozpoznawalne dla wszystkich. Innym sposobem powiązania konkursowego zdjęcia z gminą Brwinów są też ludzie – mieszkańcy. Mogą występować na fotografii (np. na ujęciach z wakacji lub innego wyjazdu na rowerze poza teren gminy) lub też być autorami „rowerowych” zdjęć. 

W konkursie wezmą udział zdjęcia opublikowane i otagowane do 23 września 2018 r. Już dzień później lista zwycięzców pojawi się na stronie facebook.com/Brwinow. Laureaci otrzymają zestawy upominków rowerowych związanych z Europejskim Tygodniem Zrównoważonego Transportu przygotowanych przez gminę Brwinów oraz przekazanych przez Ministerstwo Infrastruktury.

Regulamin konkursu

Klauzula informacyjna RODO