Od 1 września 2018 r. nastąpi zmiana rozkładu linii autobusowej B7, a w dniach 3-21 września 2018 r. ponownie zostanie uruchomiona poranna linia do Metra Marymont.

Na linii autobusu B7 od 1 września 2018 r. zostaje dodany przystanek Brwinów Wilsona/Lilpopa. Z kolei przystanek Otrębusy Pszczelin w stronę Nadarzyna zostaje zamieniony przystankiem Otrębusy Krótka. W stronę Brwinowa przystanki na ul. Pszczelińskiej pozostają bez zmian. Godziny na innych przystankach nie ulegają zmianie poza przystankiem Wilsona/Lilpopa i Otrębusy Krótka.


Rozkład jazdy B7


Od 3 do 21 września 2018 r., zostanie uruchomiona linia Brwinów - Warszawa Marymont na tych samych zasadach co dotychczas:


"Pierwszeństwo w korzystaniu z usług przewozu będą mieć dzieci i młodzież ucząca się oraz studenci za okazaniem legitymacji szkolnej lub studenckiej wraz z Brwinowską Kartą Mieszkańca.
Przejazdy dla dzieci i młodzieży uczącej się oraz studentów będą bezpłatne za okazaniem legitymacji szkolnej lub studenckiej wraz z Brwinowską Kartą Mieszkańca.


Pozostali pasażerowie zabierani będą pod warunkiem, że zostali zabrani wszyscy pasażerowie wymienieni powyżej.


W przypadku pozostałych pasażerów przejazd bezpłatny za okazaniem Brwinowskiej Karty Mieszkańca."

Rozkład jazdy Brwinów – Warszawa Marymont