Od środy 13 czerwca 2018 r. w związku z trwającą przebudową zostanie zamknięta dla ruchu ul. Graniczna.

Ulica Graniczna zostanie całkowicie zamknięta od ulicy Pszczelińskiej do ronda Feliksa Nowosielskiego na minimum tydzień. Od strony Parzniewa objazd został poprowadzony ulicą Pruszkowską i Wspólną do ulicy Pszczelińskiej. Od strony ulicy Pszelińskiej, ulicą Peronową do Pruszkowskiej i dalej do Parzniewa. Po wykonaniu prac związanych z budową kanalizacji deszczowej, na czas dalszych prac, zostanie wprowadzony ruch wahadłowy z opcją całkowitego zamknięcia.

Autobus do Parzniewa będzie zatrzymywał się na wysokości ulicy Pszczelińskiej 35 i ulicami Parzniewską oraz Krańcową pojedzie do Granicznej i dalej swoją trasą. Mieszkańcy są na bieżąco informowani przez wykonawcę i będą mieć możliwość dojazdu do swoich posesji.

Przebudowa ulicy Granicznej na odcinku ok. 664 m od ulicy Pszczelińskiej do ronda Feliksa Nowosielskiego obejmie budowę jezdni, chodnika, zjazdów, kanalizacji deszczowej, wyniesionego skrzyżowania z ulicą Orlą, dwóch wyniesionych przejść dla pieszych w ulicy Modrzewiowej i Rodzinnej oraz budowę ścieżki rowerowej z betonu asfaltowego o długości ok. 700 m. Zostaną też wykonane nowe nasadzenia drzew.