Najbliższa niedziela 29 kwietnia zapowiada się interesująco. Na wszystkich, którzy jeszcze nie mają planów, czekają m.in. otwarcie pluskowiska w parku, finisaż wystawy oraz przedstawienie teatralne.

 

W godz. 12.30 do 14.00 w parku miejskim w Brwinowie otwarcie pluskowiska, czyli fontanny chodnikowej. Będzie moc atrakcji: m.in. gry i zabawy podwórkowe na świeżym powietrzu. Wszystkim odwiedzającym park będą przyglądać się misie wyrzeźbione w drewnie. (park miejski, niedziela, godz. 12.30-14.00)

 

Tego samego dnia po południu Brwinowskie Koło Sztuki zaprasza na finisaż wystawy „W baśniowym ogrodzie”, który odbędzie się o godz. 17 w dworku Zagroda. Będzie można podziwiać prace Kasi Borkowskiej (malarstwo i ceramika), Joanny Jarkiewicz (jedwabie ręcznie malowane) oraz Kaśki Zajczewskiej (biżuteria artystyczna). Wystawę ozdobią kompozycje przygotowane przez Ewę Gołębiewską. (dworek Zagroda, ul. Grodziska 57, niedziela, godz. 17)

 

Wieczorem o godz. 19 w OSP Brwinów odbędzie się premiera groteski romantycznej z oprawą muzyczną według opowiadania Stefana Kiedrzyńskiego w wykonaniu Kingi Suchan, Jacka Zienkiewicza i Michała Winiarskiego w reżyserii Waldemara Matuszewskiego. Wstęp wolny. Spektakl zorganizowało Towarzystwo Historyczno-Kulturalne im. Jadwigi Warnkówny  (OSP Brwinów, ul. Pszczelińska 3, niedziela, godz. 19)