plakatbal2018mBurmistrz Gminy Brwinów zaprasza mieszkańców gminy Brwinów w wieku 60+ na karnawałowy bal seniorów, który odbędzie się 20 stycznia 2018 r.


Gmina Brwinów już po raz czwarty organizuje bal karnawałowy dla seniorów. Bal odbędzie się w sobotę 20 stycznia 2018 r. w godz. 16-24 w Szkole Podstawowej nr 1 przy ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 11. Po bezpłatne zaproszenia można już zgłaszać się z Brwinowską Kartą Mieszkańca do Urzędu Gminy Brwinów, pok. 205 (II piętro). Osoby, które do tej pory nie wyrobiły karty mieszkańca, mogą uzyskać ją w pok. 004 (parter), przedstawiając dowód osobisty oraz pierwszą stronę złożonego w ubiegłym roku formularza PIT, która potwierdzi miejsce zamieszkania w gminie Brwinów i płacenie podatku PIT.


Liczba zaproszeń jest ograniczona, a przy ich wydawaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Bliższe informacje dostępne są w Referacie Kadr i Organizacji pod nr tel. 22 738 26 23.
Wyrobienie Brwinowskiej Karty Mieszkańca jest bezpłatne i trwa kilka minut. Na miejscu nieodpłatnie wykonywane jest także zdjęcie. Karta przyda się nie tylko do odbioru zaproszenia na bal – dzięki niej mieszkańcy mogą korzystać z przejazdów za złotówkę w brwinowskiej komunikacji miejskiej (linie B-1 do B-10) oraz rabatów oferowanych przez sklepy i usługodawców, którzy zgłosili się do uczestnictwa w programie. Więcej informacji o karcie mieszkańca: www.karta.brwinow.pl

plakatbal2018