Dział Wspierania Rodziny zaprasza na spotkanie pod hasłem „Akcja komunikacja” oraz cykl 10 spotkań pod hasłem „Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały? Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły?”. 

Dział Wspierania Rodziny brwinowskiego Środowiskowego Ośrodka Pomocy Społecznej prowadzi działalność edukacyjną. Pomaga rodzicom w poprawieniu komunikacji z dziećmi. Ważną kwestią jest umiejętność radzenia sobie z emocjami, rozwiązywania konfliktów, stawiania dzieciom granic, ale też chwalenia ich i wzmacniania ich poczucia wartości. Trenerki umiejętności wychowawczych – pedagog Olga Jastrzębska-Tudek i psycholog Ewelina Mastalerz – zapraszają rodziców i opiekunów dzieci na warsztaty.

W poniedziałek 25 września o godz. 18.15 rozpocznie się cykl 10 spotkań pod hasłem „Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały? Jak słuchać, żeby do nas mówiły?”. Warsztaty odbywać się będą w świetlicy przy brwinowskiej Jedynce, przy ul. marsz. J. Piłsudskiego 11.

W środę 27 września  w godz. 18.00-21.00 w świetlicy przy ul. Grodziskiej 31 odbędzie się spotkanie pod hasłem „Akcja komunikacja”. Wśród poruszanych tematów będzie m.in. komunikacja empatyczna i otwarta.