Gmina Brwinów wzięła udział w pilotażowym projekcie prowadzonym przez Instytut Socjologii UW. Na platformie internetowej „W dialogu” zostały przeprowadzone konsultacje społeczne na temat koncepcji modernizacji targowiska.

Uczestnicy konsultacji "Koncepcja urbanistyczna zagospodarowania terenu targowiska miejskiego w Brwinowie" mogą zapoznać się z raportem konsultacji. Przez 14 dni (do 6 października 2017 r.) można też zgłaszać uwagi do raportu na platformie „W dialogu” (www.brwinow.wdialogu.uw.edu.pl) lub pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zanim rozpoczęły się konsultacje społeczne, wstępna koncepcja zagospodarowania targowiska została zaprezentowana zarówno kupcom, jak i bezpośrednim sąsiadom tego terenu, którzy odnieśli się bardzo pozytywnie do takiej propozycji, zgłaszając przy okazji kilka uwag i postulatów. Mieszkańcy i kupcy wzięli też udział w spotkaniu konsultacyjnym, które odbyło się pod koniec czerwca br.

Raport [PDF]