Zarząd Powiatu Pruszkowskiego zaprasza wszystkich mieszkańców i zainteresowane instytucje/organizacje do składania uwag lub propozycji zmian do projektu Planu sieci dróg powiatowych powiatu pruszkowskiego na lata 2017-2030. Uwagi będą przyjmowane wyłącznie pisemnie, na specjalnie przygotowanym formularzu, w terminie do 4 sierpnia 2017 r.

 

Zarząd Powiatu Pruszkowskiego zaprasza o wypełnienia ankiety. Pozyskane informacje będą  bardzo istotnym elementem, niezbędnym do przygotowania finalnej wersji dokumentu, który będzie odzwierciedlał realne potrzeby oraz  zaplanowanie rozwiązań przyczyniające się do poprawy jakości życia mieszkańców powiatu. Plan sieci dróg powiatowych powiatu pruszkowskiego na lata 2017-2030, jak i formularz zgłaszania uwag/zmian są dostępne w wersji elektronicznej na stronie internetowej www.powiat.pruszkow.pl  a także w wersji papierowej w Starostwie Powiatowym przy ulicy Drzymały 30  w kancelarii urzędu w godz. od 800 do 1600 w dni robocze.

 

Wypełnione formularze konsultacyjne należy przekazać:

  • drogą elektroniczną (skan) na adres e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wpisując w tytule wiadomości „Konsultacje społeczne PLAN DRÓG”,
  • drogą korespondencyjną na adres:  Starostwo Powiatowe w Pruszkowie ul. Drzymały 30, 05-800 Pruszków (liczy się data wpływu),
  • bezpośrednio w Starostwie Powiatowym, ul. Drzymały 30 w Pruszkowie w kancelarii urzędu w godz. od 800 do 1600 w dni robocze.