Wakacje to dobry czas na wykonanie remontów w szkołach. Gmina Brwinów ogłosiła przetarg na remonty w ZS w Otrębusach, ZS nr 1 w Brwinowie oraz ZS w Żółwinie.

 

W ZS nr 1 przy ul. Piłsudskiego 11 w Brwinowie zostanie wyremontowana pochylnia dla osób niepełnosprawnych. W salach lekcyjnych nr 9 i 10 zostanie m.in. położona wykładzina z PCV, będzie wymieniona instalacja elektryczna oraz oprawy świetlne, włączniki i gniazda, stolarka drzwiowa zostanie wymieniona na drzwi aluminiowe. Ściany i sufity będą gipsowane, a w trosce o zdrowie uczniów i nauczycieli zostaną pomalowane farbami lateksowymi i antyalergicznymi.

W Zespole Szkół w Otrębusach będzie wyremontowany dach nad salą gimnastyczną, a w ramach wymiany pokrycia dachowego będzie m.in. położone pokrycie z papy podkładowej i zamontowane rynny z podłączeniem do istniejących rur spustowych. Wśród prac zaplanowano także remont instalacji piorunochronnej. Prace remontowe w Zespole Szkół w Żółwinie obejmą wymianę stolarki okiennej drewnianej na PCV w sali 116, drzwiowej w salach lekcyjnych na drzwi o konstrukcji aluminiowej oraz wymianę wykładziny PCV w korytarzu na I piętrze.

Na wykonanie remontów wykonawca wybrany w przetargu będzie miał czas do połowy sierpnia 2017 r. Oferty można składać do 19 czerwca br. (poniedziałek) do godz. 13.00 w Urzędzie Gminy Brwinów przy ul. Grodziskiej 12, Biuro Obsługi Interesanta, pok. 7.

Dodatkowo ekipy remontowe pracowników Referatu Gospodarki Komunalnej Urzędu Gminy Brwinów pomalują  ściany i sufit korytarza w ZSO w Brwinowie. W  Przedszkolu Samorządowym nr 3 przy ul. Słonecznej prace obejmą  m.in. cyklinowanie podłóg, a w Przedszkolu Samorządowym nr 1 przy ul. Lilpopa zostaną wymienione drzwi.

 

Link do przetargu:

http://www.przetargi.brwinow.pl/