Warsztaty stolarskie, koncerty oraz wernisaż malarstwa i rysunku to propozycje spędzenia wolnego czasu w najbliższy weekend 11 i 12 marca.

 „Wystrugać marzenia” to kolejne bezpłatne spotkanie z cyklu zajęć, podczas których dzieci, młodzież i dorośli będą mogli spróbować swoich sił w stolarskim rzemiośle. Warsztaty poprowadzą Marian Galus i Adam Adamczyk. Liczba miejsc ograniczona, obowiązują zapisy pod nr tel 517 751 425. (sobota 11 marca, godz. 14-16, Koszajec 20, garaż z niebieskimi drzwiami).

Po południu w dworku Zagroda odbędzie się koncert kameralny w wykonaniu Weroniki Wysińskiej (sopran) i Łukasza Nagórki (pianino). W programie arie operowe i utwory fryderyka Chopina (sobota 11 marca, godz. 17, dworek Zagroda w Brwinowie, ul. Grodziska 57).

„Bajki różne” to tytuł wernisażu malarstwa i rysunku autorstwa Małgorzaty Lekszyckiej, która należy do Związku Polskich Artystów Malarzy i Grafików (sobota 11 marca, godz. 18.00, Gminny Ośrodek Kultury, ul. Wilsona 2, Brwinów).

W niedzielę miłośnicy etno jazzu będą mogli posłuchać zespołu T/Aboret. Jak sami piszą, grają „muzykę pachnącą drewnem, odrobiną łąki odnalezionej i przeniesionej pomiędzy ruchliwe ulice miasta. Wywodząc się z odmiennych muzycznych światów wyrażają siebie w ethno-jazzowych kompozycjach, improwizacjach, rytmicznych wariacjach” (niedziela 12 marca, godz. 18, Gminny Ośrodek Kultury, ul. Wilsona 2, Brwinów).