Dział Wspierania Rodziny ŚOPS organizuje dla rodziców warsztaty podnoszące kompetencje wychowawcze. Od 3 marca 2017 r. rozpoczyna się cykl 10 spotkań na temat „Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały? Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły?”. Zapisy trwają.

Uczestnicy warsztatów zyskają wiedzę na temat zachęcania dziecka do współpracy, radzenia sobie z emocjami, a także zdobędą umiejętność rozwiązywania konfliktów. Dzięki udziałowi w spotkaniach rodzice nauczą się również, jak wzmocnić poczucie wartości u dziecka, jak je chwalić oraz jak stawiać granice swoim pociechom. Bezpłatne warsztaty poprowadzą trenerzy umiejętności wychowawczych – pedagog Olga Jastrzębska-Tudek oraz psycholog Ewelina Mastalerz.

Pierwsze spotkanie odbędzie się w piątek 3 marca 2017 r. Spotkania warsztatowe odbywać się będą w kolejne piątki w godzinach 18.15-21.15 w świetlicy ŚOPS przy ul. Piłsudskiego 11 w Brwinowie.

Dodatkowe informacje i zapisy: tel. 533 305 495 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..