W tym roku telewizja kablowa TEL-KAB obchodzi 30 lat swojej działalności. Z okazji jubileuszu 20 sierpnia w godz. 11-20 w Parku Kościuszki w Pruszkowie odbędzie się piknik rodzinny z licznymi atrakcjami.

Park Kościuszki w Pruszkowie wypełni się muzyką, radością i wspólną zabawą. Wśród zaplanowanych atrakcji na najmłodszych czekają  m.in. liczne konkursy z nagrodami, warsztaty robienia koszulek z logo 30-lecia TEL-KAB, warsztaty artystyczno-archeologiczne, warsztaty historyczne, zajęcia naukowe „Magia Chemii”.

Organizatorzy przygotowali również wioskę ruchu drogowego, dzięki której dzieci będą miały okazję poznać zasady poruszania się po drogach,  oraz pokaz pierwszej pomocy dla najmłodszych. Ci, którzy w przyszłości chcieliby zostać strażakami, będą mogli zwiedzić wnętrze wozu strażackiego.

Nie zabraknie też rozrywek sportowych – będą zabawy z koszykówką, turniej streetball, a także miasteczko piłkarskie.

Wystąpi Grupa Artystów Nowego cyrku Mimello, znana z wystepu w programie telewizyjnym  „Mam talent” , w którym zaprezentowała swoje umiejętności z pogranicza teatru, cyrku czy baletu. Artyści specjalizują się w m.in. pantomimie, akrobatyce powietrznej, ekwilibrystyce, gimnastyce artystycznej, szczudlarstwie. Wieczorem zagra zespół coverowy Kurki Band, który w swoim repertuarze ma przeboje lat 60., 70., 80., 90. a także muzykę współczesną.

Do wspólnego świętowania zachęca, zaprasza prezes TEL-KAB Bronisław Diehl: „Impreza będzie nastawiona na rodziny z dziećmi i to do nich będą kierowane atrakcje. Od wielkich dmuchańców, konkursów, muzykę na żywo po pyszną strefę gastronomiczną, warsztaty, postacie z bajek, zawody sportowe czy grupę artystów cyrkowych Mimello z „Mam Talent”! Będzie tego naprawdę sporo”.

Burmistrz gminy Brwinów objął wydarzenie honorowym patronatem.