Jak stać się lepszym ojcem? Jak poradzić sobie z dzieckiem w trudnych sytuacjach? Dlaczego kary nie skutkują? Rady i wskazówki na temat wychowania dzieci będzie można uzyskać podczas warsztatu edukacyjnego pod hasłem „Co zamiast kary?”

Warsztaty dla ojców poprowadzi Marcin Poncyliusz – psycholog, trener, terapeuta, który zajmuje się szkoleniami rozwijającymi umiejętności psychospołeczne oraz udziela konsultacji wychowawczych dla rodziców.  Podczas spotkania, które odbędzie się 29 czerwca 2016 r. w godz. 18-21 w świetlicy ŚOPS przy ul. Grodziskiej 31 w Brwinowie, zachęci panów do zastanowienia się nad tym, dlaczego stosujemy kary wobec dzieci i czy jest to jedyne rozwiązanie, gdy stykamy się z ich niewłaściwym zachowaniem. Poda też inne możliwości nakłonienia dziecka do zachowań akceptowanych i jednoczesnego budowania w nim zdolności dokonywania słusznych wyborów.

Na zajęciach uczestnicy będą mogli rozpoznać i  zmodyfikować swoje przekonania na temat konsekwencji, kar  i nagród oraz poznają sposoby do radzenia sobie w trudnych sytuacjach.

Warsztaty są bezpłatne. Informacje i zapisy: tel. 533 305 495, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.