Gmina Brwinów sukcesywnie poprawia stan dróg gminnych. W najbliższym czasie zostanie wyremontowanych osiemnaście ulic w Brwinowie, Kaniach, Otrębusach i Owczarni.

Gminne drogi zmieniają się na lepsze. Mieszkańcy mogą obserwować prace przy kompleksowej przebudowie ulicy Żurawiej, Borkowej, Różanej czy Konopnickiej. Gmina postanowiła poprawić też nawierzchnię ponad 22 tysięcy m² ulic w technologii odtworzenia nawierzchni destruktem i podwójnego utrwalenia powierzchniowego grysami i emulsją asfaltową na podbudowie z tłucznia betonowego. Pierwsze efekty można już oglądać na wyremontowanej ul. Stalowej.

Ulice przeznaczone do remontu:

W Brwinowie: Augustowska, Gliniana (odcinek Biskupicka – Płocka), Głowackiego (odcinek Słowackiego-Sienkiewicza), Kryniczanka (odcinek Ciechanowska – Suwalska), Łomżyńska (odcinek Płocka – Augustowska), Modrzewiowa, Parzniewska, Stalowa, Świerkowa, Wygonowa (odcinek od. ul. Powstańców Warszawy do nr 29).

W Kaniach: Moniuszki (odcinek od nr 6 w stronę ul. Warszawskiej), Topolowa (odcinek Nadarzyńska – Źródlana), Źródlana (odcinek od ul. Topolowej na południe).

W Otrębusach: Mickiewicza, Sosnowa (odcinek Natalińska – Mickiewicza), Stokrotki (odcinek od ul. Pszczelińskiej do nr 6).

W Owczarni: Nowowiejska (odcinek od ul. Książenickiej do nr 10) oraz Radomińska (odcinek od nr 28 do ul. Artystycznej).