Zbliżają się wakacje. Dla Urzędu Gminy Brwinów to dobry czas na remonty w placówkach oświatowych. Został ogłoszony przetarg na remont sali gimnastycznej, korytarzy na parterze i pochylni w Zespole Szkół w Żółwinie.

Gmina Brwinów rozstrzygnęła już przetargi dotyczące modernizacji jednej z sal na potrzeby pracowni chemiczno-fizycznej, remontu dwóch sal oraz części korytarza w Zespole Szkół nr 1, a także modernizacji biblioteki, czytelni oraz wymiany osłon grzejnikowych w Zespole Szkół Ogólnokształcących. Na remont czeka też sala gimnastyczna, korytarze na parterze i dwie pochylnie w Zespole Szkół w Żółwinie.


W sali gimnastycznej zostaną odnowione ściany, podłoga, stolarka okienna, rury, drabinki gimnastyczne,  osłony grzejnikowe, ponownie namalowane linie boisk, a także wymienione gniazda. W korytarzach na parterze zostaną pomalowane ściany, stolarka drzwiowa, szafki, drzwiczki wentylacyjne i grzejniki, zamontowane ochronne listwy winylowe, położona wykładzina rulonowa z cokolikami, wykonana wycieraczka systemowa czyszcząco-osuszająca, wymienione gniazda wtyczkowe, włączniki, gniazda podtynkowe, oprawy nasufitowe. Na pochylni frontowej do wykonania będzie m.in.: usunięcie płytek, przygotowanie starego podłoża poprzez: impregnację, docieplenie, gruntowanie, ręczne profilowanie i zagęszczanie podłoża pod warstwy konstrukcyjne, wykonanie nawierzchni z kostki brukowej. Na pochylni tylnej konieczne będzie m.in. rozebranie posadzki z płytek ceramicznych, przygotowanie starego podłoża, ręczne profilowanie i zagęszczenie podłoża pod warstwy konstrukcyjne, obsadzanie ław, obrzeży i wykonanie nawierzchni z kostki brukowej, pomalowanie elewacji i wycieraczek stalowych, malowanie rur.


Na wykonanie remontu wybrany w przetargu wykonawca będzie mieć czas do połowy sierpnia. Oferty można składać do 9 czerwca br. do godz. 13.00 w Urzędzie Gminy Brwinów przy ul. Grodziskiej 12, Biuro Obsługi Interesanta, pok. 7.

Link do ogłoszenia: - przetargi.brwinow.pl