W konkursie „Podwórko Nivea 2016” można wygrać zagospodarowanie miejsca zabaw dla dzieci. Gmina Brwinów zgłosiła plac przy ul. Krótkiej w Otrębusach. Głosowanie trwa od 5 maja do 30 czerwca 2016 r. Wszystko w rękach internautów!

 

Każdy głos zwiększa szansę na wygranie w ogólnopolskim konkursie „Podwórko Nivea” rodzinnego placu zabaw dla dzieci. Rywalizacja polega na aktywnym głosowaniu za pośrednictwem strony www.nivea.pl/podworko2016. Można też pobrać z niej aplikację ułatwiającą głosowanie za pomocą urządzeń mobilnych. Procedura rejestracji głosujących nie jest skomplikowana, a samo głosowanie – bardzo proste.

Dzięki codziennemu klikaniu w Otrębusach może powstać jeden z nowoczesnych placów zabaw ufundowanych przez organizatora konkursu. Konkurencja jest bardzo duża, dlatego ważne jest wytrwałe, codzienne głosowanie oraz zachęcanie innych do włączenia się do akcji. W ubiegłych latach, dzięki zaangażowaniu mieszkańców i sympatyków gminy Brwinów udało się w podobnym konkursie wygrać dwa place zabaw: w Brwinowie i Żółwinie. Teraz czas na Otrębusy!

Konkurs Podwórko NIVEA składa się z dwóch etapów głosowania:

Etap I od dnia 5 maja 2016 r. do 2 czerwca r. do północy.
Etap II od dnia 3 czerwca 2016r. do 30 czerwca 2016r. do godziny 23:59:59
W każdym etapie głosowania wyłonionych zostanie 20 zwycięskich lokalizacji.

Ulotka do pobrania [PDF]