W najbliższy weekend 9 i 10 kwietnia na mieszkańców Brwinowa i okolic czeka wiele atrakcji. Wśród nich przedstawienia teatralne, mecze i warsztaty artystyczne, a także sadzenie dębów.

 

W sobotę o godz. 10 rozpocznie się sadzenie 100 dębów, przy drodze Brwinów - Parzniew, w którym wezmą udział mieszkańcy Brwinowa i sołectw, honorowi obywatele, harcerze, przedstawiciele stowarzyszeń i klubów sportowych, jednostek organizacyjnych urzędu (zbiórka na drodze Brwinów – Parzniew, przy placyku z siłownią plenerową).

 

Gminny Ośrodek Kultury zaprasza na przedstawienia Wędrownego Teatru Lalek MAŁE MI pod tytułem „Alibaba i 4 rozbójników”:

- sobota godz. 11 Gminny Ośrodek Kultury w Brwinowie (ul. Wilsona 2), godz. 15 OWCA (ul. Cyprysowa 4, Owczarnia)

- niedziela godz. 11 świetlica w Otrębusach  (ul. Krótka 10)

 

Gminny Środek Kultury organizuje w sobotę zajęcia artystyczne:

- Mała Akademia Umiejętności MIAU zaprasza dzieci od trzeciego roku życia na warsztaty malowania: godz. 11 - świetlica w  Otrębusach (ul. Krótka 10)

- dla dorosłych zajęcia m.in. z rysunku i malowania na tkaninach, które poprowadzi Marzenna Jacniacka: godz. 16.30, świetlica w Otrębusach (ul. Krótka 10).

Na sobotnie popołudnie Muzeum Dulag 121 zaprasza na spektakl pod tytułem „Ten drogi Lwów” w wykonaniu Stanisława Górki i Wojciecha Machnickiego przy akompaniamencie Zbigniewa Rymarza (godz. 17 Młodzieżowy Dom Kultury „Pałacyk” Pruszków ul. Kościuszki 41).

W niedzielę o godz. 18 w świetlicy OWCA w Owczarni (ul. Cyprysowa 4) odbędzie się kolejne przedstawienie „Donna Kamelia” na podstawie opowiadania Stanisława Kowalewskiego. Na scenie wystąpi Jacek Zienkiewicz. Reżyserem spektaklu jest Waldemar Matuszewski. Wstęp na przedstawienie jest bezpłatny.

 

Na Stadionie przy ul. Turystycznej 4 w Brwinowie piłkarze BKS Naprzód Brwinów rozegrają mecze:

- w sobotę godz. 14 zawodnicy BKS Naprzód Brwinów (Młodziki 2004) zagrają z KS Ursus II Warszawa

- w niedzielę o godz. 11 rywalem brwinowskiego zespołu (Orliki 2006) będzie KS Błonianka.