Dział Wspierania Rodziny Środowiskowego Ośrodka Pomocy Społecznej w Brwinowie zaprasza rodziców na bezpłatne warsztaty podnoszące kompetencje wychowawcze. Spotkania odbędą się 2, 4 i 11 kwietnia. Zapisy trwają.

„Kiedy i jak rozmawiać z dzieckiem o dojrzewaniu?” to temat warsztatów, które odbędą się 2 kwietnia  w godz. 10–13. Podczas spotkania rodzice będą mogli wymienić się doświadczeniem, uzupełnić swoją wiedzę oraz zasięgnąć porady, w jakim wieku należy rozpocząć rozmowę z dzieckiem o dojrzewaniu. Bezpłatne warsztaty poprowadzą trenerzy umiejętności wychowawczych pedagog Olga Jastrzębska oraz psycholog Ewelina Mastalerz.

Informacje i zapisy pod nr tel. 533 305 495 oraz drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

W poniedziałek 4 kwietnia w godz. 17.30-20.00 odbędzie się spotkanie pt. „To już chyba przesada!? Kiedy dziecko spędza za dużo czasu w internecie”. Dzięki udziałowi rodzice zdobędą informacje na temat zagrożeń związanych z korzystaniem z internetu i komputera oraz wpływu internetu i gier online na rozwój dzieci. Uczestnicy spotkania nauczą się także, jak rozmawiać z dzieckiem na temat korzystania z nowych technologii. Zajęcia poprowadzą psycholog i trener Błażej Puziak oraz psycholog Karolina Kozicka.

Informacje i zapisy pod nr tel. 22 729 63 11 oraz drogą mailową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Warsztaty pod hasłem „Nastolatek, kto to taki – czyli o tym, jak lepiej zrozumieć, co czuje i myśli moje dziecko” odbędą się 11 kwietnia w godzinach 17.30-20.00.  Warsztaty pomogą rodzicom m.in. lepiej zrozumieć własne dziecko i jego potrzeby, a także zastanowić się nad swoją rolą we wspieraniu nastoletniego dziecka. Warsztaty poprowadzą psycholog i trener Błażej Puziak oraz psycholog Karolina Kozicka.

Informacje i zapisy pod nr tel. 22 729 63 11 oraz drogą mailową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Wszystkie warsztaty będą odbywały się przy ul. Grodziskiej 31 w Brwinowie, gdzie mieści się siedziba Działu Wspierania Rodziny ŚOPS-u.