BKS Naprzód Brwinów informuje, że rozpoczęły się zapisy do młodzieżowych drużyn piłkarskich w rocznikach 2004, 2003 i 2002. Zajęcia dla tych roczników prowadzone będą według nowej formuły, w ścisłej współpracy z nowo powstającą na terenie Brwinowa Szkołą Piłkarską Legia Soccer Schools (LSS).

Współpraca BKS Naprzód i szkoły piłkarskiej Legia Soccer Schools dotyczyć będzie m.in. spraw organizacyjnych i sportowych - Jednym z ciekawszych jej przejawów będzie fakt prowadzenia szkolenia młodzieżowych drużyn piłkarskich BKS Brwinów przez wykwalifikowanych trenerów LSS – zachęca Tomasz Korycki, koordynator szkoły piłkarskiej w Brwinowie.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na spotkanie, na którym przedstawione zostaną szczegółowe informacje dotyczące planów szkoleniowych i zasad uczestnictwa dzieci w treningach, a także założenia i korzyści płynące z nawiązanej współpracy.

Spotkanie informacyjne odbędzie się w dniu 23 lutego br. o godz. 18.00 w hali sportowej przy ul. Żwirowej 16 w Brwinowie (Zespół Szkół Ogólnokształcących)