Towarzystwo Gimnastyczne Sokół zaprasza na wspólne treningi biegowe. W każdy wtorek w Brwinowie spotykają się biegacze, którzy przygotowują się do rywalizacji sportowej, oraz osoby, które biegają dla zdrowia i przyjemności.
 
 
Do uczestnictwa w treningach zachęca Sophia van de Boel:

Nadchodzi wiosna! Powoli zbliżają się w naszym regionie (i nie tylko) liczne imprezy: biegi na  5 i 10 km oraz 21,5 km. Można wspólnie przygotować się do sezonu pod okiem doświadczonych biegaczy z Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół”. Zawsze zaczynamy od wspólnej rozgrzewki, po której grupę  dzielimy na zaawansowaną, początkującą, rekreacyjną. W grupie zaawansowanej kładziemy nacisk na rozwijanie prędkości. Podczas treningów staramy się unikać biegania po nawierzchni z kostki jak również w miejscach o wysokim natężeniu dymu z pieców przydomowych. Wspólne treningi dają też okazję do wymiany wiedzy, doświadczeń oraz na wybór  ładnej i przyjemnej  trasy do biegania  indywidualnego. W grupie jest zawsze motywacja i łatwiej pokonuje się odległości.
 
Treningi są dostępne dla osób od 18 roku życia: każdy biega na własną odpowiedzialność. Biegacze spotykają się w każdy wtorek punktualnie o godz. 19.30 przy rondzie Feliksa Nowosielskiego, u zbiegu ulic Pruszkowskiej i Granicznej w Brwinowie. Trasa wspólnego biegu prowadzi wzdłuż torów PKP po ścieżce rekreacyjnej w kierunku Parzniewa.
 
Więcej informacji
Mieczysław Mieczkowski – tel. 692 025 881 oraz  Sophia van de Boel – tel. 501 201 333.