W tegorocznym rajdzie charytatywnym Złombol wystartuje ekipa z Brwinowa. Dwuosobowy zespół pojedzie Skodą 105 S z 1982 roku.

Złombol to rajd charytatywny. Mieszkańcy Brwinowa, Magdalena Krześniak i Aleksander Gawłowski, wystartują w dwuosobowym teamie „Zaskodzeni”. Chcą w ten sposób pozyskać darczyńców dla fundacji wspierającej dzieci z domów dziecka. W zamian oferują powierzchnię reklamową na swoim aucie. Na rajd wyjadą z Katowic 15 sierpnia. Meta znajduje się na przełęczy Passo Dello Stelvio we włoskich Alpach (2758 m n.p.m.).

– Ten pomysł dojrzewał w nas od dłuższego czasu. Jest to ciekawa forma pomocy łącząca wsparcie niesione dzieciom z możliwością realizacji swoich zainteresowań i wyzwaniem, jakim jest wyjazd w tak długą trasę samochodami produkcji komunistycznej. Koszty związane z udziałem w rajdzie, tj. paliwo, noclegi oraz części zamienne pokrywamy sami, i oczywiście jedziemy naszą prywatną Skodą 105 S z 1982 roku. Chcemy jednak pozyskać jak największą liczbę Darczyńców, którzy decydując się na wpłatę muszą wskazać nas jako zespół. W ten sposób organizatorzy rajdu będą wiedzieć, że ten darczyńca jest od nas. Warunkiem udziału w rajdzie jest uzbieranie dla fundacji minimum 1500 zł  – mówi Magdalena Krześniak.

Szczegółowe informacje można uzyskać pisząc na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na Facebooku: Zaskodzeni Złombolteam.

Jak zostać darczyńcą:

Fundacja Nasz Śląsk im. gen. Jerzego Ziętka
z siedzibą w Chorzowie przy ul. Łani 1

Konto 72 1050 1214 1000 0023 2153 3859

Tytuł: „Zlombol – Zaskodzeni” – od Nazwa Darczyńcy (Ważne!)

Prośba o przesłanie potwierdzenia wpłaty na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.