W sobotę 22 czerwca 2013 r. o godz. 15.00 w Zespole Szkół nr 1 przy ul. marsz. J. Piłsudskiego 11 burmistrz Arkadiusz Kosiński spotka się z mieszkańcami gminy Brwinów.

W tym roku odbyło się już kilka spotkań burmistrza z mieszkańcami. Dotyczyły one głównie realizacji projektu „Czyste życie – kompleksowa gospodarka wodno-ściekowa na terenie gminy Brwinów”, ale były też okazją do rozmowy na inne tematy dotyczące m.in. realizowanych inwestycji. Najbliższe tygodnie będą dla gminy Brwinów, podobnie jak dla wszystkich gmin w Polsce, czasem wdrażania nowych zasad odbioru odpadów komunalnych.

Sobotnie spotkanie będzie okazją do rozmowy o tzw. rewolucji śmieciowej, stawkach za odbiór odpadów, zasadach ich segregowania, które od 1 lipca br. zaczną obowiązywać w gminie Brwinów. Informacje o gospodarce odpadami były systematycznie publikowane na stronie www.eko.brwinow.pl, ale mieszkańcy, którzy potrzebują dodatkowych informacji będą mogli je uzyskać w najbliższą sobotę. Poza najbardziej pilnym tematem śmieciowym będzie można zadać pytanie o realizację wielu inwestycji: budowę przedszkola czy drogi Brwinów-Parzniew. Tematów do rozmów jest wiele!