Fanów muzyki zespołu Electric Light Orchestra z całej Polski i nie tylko zaprasza do Brwinowa 15 sierpnia 2015 r. organizator imprezy - Wiesław Nastarowicz.


Ta cykliczna impreza jest okazją do spotkania wielbicieli muzyki zespołu, wspólnej zabawy i wspomnień. W tym roku zlot uświetni galeria zdjęć zespołu. W programie zaplanowano także konkursy z nagrodami, karaoke, ognisko i tańce do białego rana. Impreza odbędzie się w Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie, ul. Pszczelińska 99. Kolejnego dnia chętni będą mogli zwiedzić pobliskie Muzeum Motoryzacji i Techniki i siedzibę PZLPiT „Mazowsze”.

Electric Light Orchestra to brytyjska grupa rockowa działająca w latach siedemdziesiątych i osiemdziesiątych. Muzyka zespołu była różnorodna i podlegała zmianom zależnym od panującej aktualnie mody: poczynając od rocka progresywnego, poprzez wyraźne wpływy disco w środkowym etapie, aż po synth pop w ostatnim okresie działalności. W latach siedemdziesiątych zespół zaliczany był do czołowych grup rockowych i zdobył olbrzymią popularność. Zespół ma nadal swoich wiernych fanów w Polsce i na całym świecie.

Zlot odbywa się pod patronatem Burmistrza gminy Brwinów