Spotkanie autorskie z Ałbeną Grabowską, koncert Halli Nordfjord oraz muzyczny niedzielny poranek dla dzieci – to propozycje na najbliższy weekend.  


Akcja sagi rodzinnej „Stulecie Winnych” Ałbeny Grabowskiej toczy się w Brwinowie i okolicach. Pierwszy tom ukazał się we wrześniu, kolejny – pod koniec stycznia. Książka ma już swoich wiernych fanów, którzy z ogromną ciekawością śledzą losy fikcyjnej rodzinny Winnych, rozgrywające się na tle wydarzeń historycznych, w scenografii autentycznych miejsc i z udziałem autentycznych postaci. Są wśród nich m.in. Iwaszkiewiczowie i Wierusz-Kowalscy. Stoisko księgarskie w Galerii Brwinów organizuje w sobotę 7 lutego spotkanie z autorką. Będzie można dowiedzieć się więcej na temat Ałbeny Grabowskiej i jej pracy nad powieścią, a także zakupić jej książki i zdobyć autograf. Początek spotkania o godz. 11. Odbędzie się ono w lokalu użytkowym przy wejściu od strony ul. Grodziskiej.

Gminny Ośrodek Kultury przygotował na sobotni wieczór niezwykłą atrakcję. W Brwinowie wystąpi islandzka wokalistka Halla Nordfjord, która przyjechała do Polski na tournee promujące jej nową płytę „The Bridge”. Jak oceniają krytycy muzyczni, jej styl przypomina Tori Amos, Norah Jones i Björk.  Koncert rozpocznie się o godz. 20. Rezerwację miejsc prowadzi Gminny Ośrodek Kultury w Brwinowie. Wstęp wolny.

W najbliższy weekend odbędzie się też kolejny poranek muzyczny dla dzieci. W niedzielę o godz. 11 Joanna Kozłowska zaprasza najmłodszych do muzycznego zwierzyńca. Gwarantowana jest świetna zabawa! Koncerty dla dzieci organizowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Brwinowie są ciekawą i atrakcyjną formą edukacji muzycznej. Dają możliwość aktywnego uczestnictwa w muzykowaniu, poznawania kompozytorów, utworów i instrumentów.

View the embedded image gallery online at:
https://brwinow.pl/2314-weekend-kulturalny.html#sigProIdec6d599dea