W sierpniu przedsiębiorcy z terenu gminy Brwinów mogą wziąć udział w kontynuacji bezpłatnych szkoleń organizowanych przez Centrum Przedsiębiorczości Smolna. Oferta jest skierowana zarówno do początkujących przedsiębiorców, jak i do osób, które chciałyby udoskonalić funkcjonowanie swojej firmy.

Gmina Brwinów uczestniczy w partnerstwie 37 podwarszawskich samorządów w ramach rozwoju tzw. Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych. Z tego względu przedsiębiorcy, którzy prowadzą działalność gospodarczą na terenie gminy Brwinów, zostali zaproszeni do udziału w bezpłatnych jednodniowych szkoleniach.

Wśród tematów szkoleń są m.in. poszukiwanie środków finansowych na rozwój własnej firmy (25 sierpnia godz. 10.00), podatek od towarów i usług VAT (26 sierpnia, godz. 10.00), zasady rozliczania składek m.in. na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne (26 sierpnia godz. 12.00). Spotkania przygotowują eksperci z Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych, Urzędu Skarbowego, Urzędu Pracy, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Banku Gospodarstwa Krajowego, Krajowej Izby Gospodarczej i Centrum Przedsiębiorczości Smolna.

Aby zapisać się na bezpłatne szkolenie, należy wysłać wiadomość pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Więcej informacji znajduje się na stronie: www.firma.um.warszawa.pl.