Przedsiębiorcy z terenu gminy Brwinów mogą w lipcu wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach organizowanych przez Centrum Przedsiębiorczości Smolna. Oferta szkoleniowa dostosowana jest zarówno do początkujących przedsiębiorców, jak i osób, które chciałyby usprawnić funkcjonowanie swojej firmy.

Przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą na terenie gminy Brwinów zostali zaproszeni do udziału w bezpłatnych, jednodniowych szkoleniach w związku z uczestnictwem gminy Brwinów w partnerstwie 37 podwarszawskich samorządów w ramach rozwoju tzw. Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych. Wśród tematów szkoleń znalazły się m.in. poszukiwanie środków finansowych na rozwój własnej firmy (23 lipca godz. 10.00), zasady rozliczania składek na ubezpieczenia (29 lipca godz. 10.00) oraz podatek VAT (29 lipca godz. 12). Spotkania przygotowują eksperci z Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych, Urzędu Skarbowego, Urzędu Pracy, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Banku Gospodarstwa Krajowego, Krajowej Izby Gospodarczej i Centrum Przedsiębiorczości Smolna.     

Jak podkreślają organizatorzy, szkolenia te mają charakter praktyczny oraz stwarzają możliwość spotkania ekspertów z danej dziedziny. Na lipcowe spotkania są jeszcze wolne terminy. Aby wziąć w nich udział, należy skontaktować się z Centrum Przedsiębiorczości pod nr. Tel. 22 443 07 56 lub wysłać wiadomość e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W sierpniu spotkania będą kontynuowane. Ich harmonogram pojawi się na stronie

www.firma.um.warszawa.pl
.