Środowiskowy Ośrodek Pomocy Społecznej w Brwinowie zaprasza na warsztaty dla rodziców oraz dla gimnazjalistów. Trwają zapisy, a zajęcia rozpoczną się na początku października.

Brwinowski ŚOPS zaprasza rodziców na kolejne warsztaty umiejętności wychowawczych, które odbywać się będą we wtorki w godz. 18-21 w świetlicy socjoterapeutycznej w Żółwinie (budynek OSP, ul. Nadarzyńska 25). Pod hasłem „Jak zostać supermamą i supertatą?” zaplanowanych jest dziesięć spotkań. Poprowadzi je Ewa Krupińska – trener i edukator. Pierwsze zajęcia odbędą się 6 października 2015 r. Wśród tematów są m.in. jak zachęcić dziecko do samodzielności i współpracy; jak uzyskać większą świadomość swoich uczuć, myśli, przekonań, potrzeb; jak nabyć umiejętność kontroli zachowań pod wpływem silnych emocji; jak stawiać granice.

Spotkania dla młodzieży gimnazjalnej rozpoczną się 8 października i będą się odbywać w czwartki, w godz. 15-16.30 przy ul. Grodziskiej 31 (Dział Wspierania Rodziny ŚOPS). Poprowadzi je Monika Wankowska. Spotkania są dla młodych ludzi, którzy chcieliby lepiej poznać siebie i rozumieć innych; nie wiedzą, jak zaplanować swoją przyszłość lub chcieliby podzielić się swoja pasją z innymi.

Informacje i zapisy: tel. 533 305 490, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.