Środowiskowy Ośrodek Pomocy Społecznej w Brwinowie zaprasza na bezpłatne warsztaty dla rodziców podnoszące umiejętności wychowawcze.

 
Brwinowski ŚOPS zaprasza rodziców na kolejne warsztaty umiejętności wychowawczych, które poprowadzą doświadczone trenerki: Olga Jastrzębska – pedagog i Ewelina Mastalerz – psycholog.

 Do 11 listopada 2015 r. można zapisywać się na cykl pt. „Bez klapsa – jak z miłością i szacunkiem wyznaczać dziecku granice” skierowany do rodziców dzieci do lat 6. Obejmie on sześć spotkań, raz w tygodniu, a pierwsze odbędzie się 16 listopada w godz. 18-20 w świetlicy ŚOPS przy ul. Piłsudskiego 11.

W świetlicy przy ul. Grodziskiej 31 odbędą się dwa warsztaty: 13 listopada 2015 r. w godz. 13-15 warsztat pt. „Cykl życia rodziny – ujęcie systemowe rodziny”, natomiast 14 listopada 2015 r. warsztat „Margaret Mahler i jej spojrzenie na małe dziecko” o potrzebach dzieci do 4 roku życia.

Informacje i zapisy na warsztaty: tel. 533 305 495, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..