Referat Ochrony Środowiska i Rolnictwa Urzędu Gminy Brwinów zaprasza osoby prowadzące działalność rolniczą do udziału w konkursie promującym bezpieczeństwo pracy na roli. Zachęca też mieszkańców gminy do udziału w konkursie na największy owoc i warzywo.

Organizatorem konkursu z zakresu BHP w rolnictwie jest placówka terenowa KRUS w Błoniu. Do udziału w konkursie zaprasza osoby pełnoletnie prowadzące działalność rolniczą. Zadanie konkursowe będzie polegało na rozwiązaniu testu wiedzy z zakresu zasad BHP w rolnictwie składającego się z 10-15 pytań. Wyniki konkursu będą znane jeszcze tego samego dnia. Laureaci otrzymają nagrody rzeczowe.

Zgłoszenia do konkursu przyjmuje Referat Ochrony Środowiska i Rolnictwa przy ulicy Tadeusza Kościuszki 4a, pokój nr 11, tel. 22 738 25 90.  

Termin zgłoszeń upływa 6 września br. Gminny etap konkursu odbędzie się 12 września 2013 roku o godz. 10.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Brwinów.  

Referat Ochrony Środowiska i Rolnictwa jest również organizatorem innego konkursu, przeznaczonego nie tylko dla osób prowadzących działalność rolniczą, ale dla wszystkich, którzy hodują owoce i warzywa. Jeszcze do 30 września 2013 r. można zgłaszać do Referatu Ochrony Środowiska i Rolnictwa okazy najdorodniejsze pod względem wielkości, objętości czy ciężaru.

Konkurs na największy owoc i warzywo został ogłoszony już po raz drugi. W minionym roku komisja konkursowa przyznała mieszkańcom gminy Brwinów wyróżnienia za wyhodowanie dyni zwyczajnej, ogórka gruntowego oraz słonecznika zwyczajnego i buraka czerwonego.

Na zwycięzców obu konkursów czekają nagrody rzeczowe. Aby wziąć udział w konkursie na najbardziej dorodne owoce i warzywa, należy wypełnić kartę zgłoszenia i załączyć do niej zdjęcie wyhodowanego owocu lub warzywa wraz z krótkim opisem hodowli. Warunkiem udziału w konkursie jest dostarczenie organizatorowi najbardziej dorodnych plonów. Do Referatu Ochrony Środowiska i Rolnictwa można zgłaszać się codziennie w godzinach pracy Urzędu.
Więcej informacji o konkursie www.konkurs.brwinow.pl

ZGŁOSZENIE UDZIAŁU W KONKURSIE
REGULAMIN KONKURSU