6 maja 2014 r. burmistrz gminy Brwinów Arkadiusz Kosiński oraz właściciel firmy Fal-Bruk Bogdan Falenta podpisali umowę na przebudowę ulic Piłsudskiego i Wiosennej w Kaniach.


Prace obejmą przebudowę blisko 1,5-kilometrowego odcinka ulic Piłsudskiego od drogi wojewódzkiej nr 719 do ul. Strefowej i ulicy Wiosennej na odcinku od ul. Piłsudskiego do ul. Nadarzyńskiej. Remont zakłada m.in. przebudowę nawierzchni jezdni obu ulic, budowę ścieżki rowerowej i chodnika w ulicy Piłsudskiego, budowę chodnika lub opaski bezpieczeństwa w ulicy Wiosennej, budowę chodników w obrębie skrzyżowań ulicy Piłsudskiego z przylegającymi ulicami, przebudowę zjazdów, usunięcie kolizji z sieciami telekomunikacyjnymi, wycinkę drzew i krzewów kolidujących z robotami.

Prace rozpoczną się za około dwa tygodnie, po uzgodnieniu organizacji ruchu na czas remontu i mają potrwać do 31 października 2014 r. Mieszkańcy tych ulic, którzy nie zdecydują się na przyłączenie swoich posesji do sieci wodociągowo-kanalizacyjnej, zamykają sobie taką możliwość na kolejne lata. Po zakończeniu przebudowy obowiązywać będzie okres gwarancji i wybudowanie przyłącza nie będzie możliwe nawet do końca 2019 roku.