Do wypełnienia rozliczenia rocznego PIT pozostało coraz mniej czasu. W najbliższy czwartek 24 kwietnia w godz. od 10.00 do 15.00 pracownik Urzędu Skarbowego w Pruszkowie będzie pełnić dyżur w Urzędzie Gminy przy ul. Grodziskiej 12 w Brwinowie.
 

Mieszkańcy gminy będą mogli uzyskać pomoc przy wypełnianiu deklaracji podatkowych na drukach formularzy oraz on-line. Tym razem dyżur pełniony będzie w pokoju 005 na parterze budynku Urzędu Gminy Brwinów przy ul. Grodziskiej 12.

Urząd Skarbowy w Pruszkowie informuje o uruchomieniu specjalnej aplikacji na stronie www.szybkipit.pl, za pomocą której można zadawać pytania dotyczące rozliczeń rocznych za 2013 rok. Dla nieprzekonanych do e-deklaracji i zapracowanych zaplanowano dodatkowe godziny  pracy Urzędu Skarbowego w Pruszkowie. W dniach 28, 29 i 30 kwietnia br. będzie on czynny do godz. 18.00.
 
Osoby, które mieszkają na terenie gminy Brwinów, a nie zameldowały się tu na stałe i składały dotąd PIT podając adres spoza gminy Brwinów, powinny przy okazji tegorocznych rozliczeń wypełnić formularz aktualizacyjny ZAP-3: w części dotyczącej miejsca zamieszkania należy wskazać faktyczny adres zamieszkania, bez względu na miejsce zameldowania. Dzięki temu część płaconych  podatków dołoży się do gminnego budżetu.