W czwartki 14 marca i 18 kwietnia w godz. od 10.00 do 15.00 pracownik Urzędu Skarbowego w Pruszkowie będzie pełnić dyżur w Urzędzie Gminy przy ul. Grodziskiej 12 w Brwinowie. Mieszkańcy gminy będą mogli uzyskać pomoc przy składaniu deklaracji podatkowych na drukach formularzy oraz on-line.

W sobotę 16 marca br. o godz. 11.00 specjaliści z Urzędu Skarbowego w Pruszkowie organizują dla wszystkich  zainteresowanych szkolenie z elektronicznego rozliczania się z fiskusem. Szkolenie odbędzie się w US w Pruszkowie przy ul. S. Staszica 1 (sala 313 na trzecim piętrze). Dodatkowo 16 marca od godz. 9.00 pracownicy Urzędu Skarbowego będą do dyspozycji podatników, którzy potrzebują pomocy w wypełnianiu deklaracji za ubiegły rok.   

Osoby, które mieszkają na terenie gminy Brwinów, a nie zameldowały się tu na stałe i składały dotąd PIT podając adres spoza gminy Brwinów, powinny przy okazji tegorocznych rozliczeń wypełnić formularz aktualizacyjny ZAP-3: w części dotyczącej miejsca zamieszkania należy wskazać faktyczny adres zamieszkania, bez względu na miejsce zameldowania. Dzięki temu część płaconych  podatków dołoży się do gminnego budżetu.

Formularz ZAP-3