W niedzielne popołudnie 13 września na stadionie miejskim odbył się I Brwinowski Piknik Myśliwski zorganizowany w ramach Dni Brwinowa. Pokazy psów myśliwskich i sokolników, występy sygnalistów, wystawa fotografii oraz degustacja dziczyzny - to tylko niektóre atrakcje pikniku.
 

Imprezę rozpoczął koncert sygnalistów z Koła Łowieckiego „Przyszłość”, który wprowadził uczestników w klimat lasu i polowań. Na pikniku nie zabrakło przedstawicieli innych okolicznych aktywnie działających kół łowieckich: Koła Łowieckiego „Tur” z Brwinowa oraz Wojskowego Koła Łowieckiego „Daniel”. Podczas prezentacji różnych ras psów myśliwskich ich właściciele z dumą prezentowali swoich czworonożnych towarzyszy polowań. Imprezie towarzyszyła także wystawa fotografii Michała Łukasiewicza. Autor zdjęć, z zawodu stomatolog, jest pasjonatem myślistwa i fotografii. Podczas wernisażu dzielił się swoją bogatą wiedzą o zwierzętach i opowiadał o okolicznościach towarzyszących wykonywaniu zdjęć. Każda fotografia miała swoją historię. Na koniec imprezy było też coś dla podniebienia – degustacja dziczyzny.

Piknik myśliwski podczas Dni Brwinowa to nowość w programie imprezy. Być może na dłużej zagości podczas obchodów tego święta.


    

View the embedded image gallery online at:
https://brwinow.pl/1898-piknik-mysliwski.html#sigProId81ea01b21e