W niedzielę 9 listopada 2014 r. mieszkańcy sołectwa Moszna będą mogli spędzić czas w świetlicy OSP. W programie imprezy „Niedziela w OSP” są m.in. animacje dla dzieci oraz pokaz filmu. 

W ramach projektu „Zagospodarowanie przestrzeni publicznej w rejonie remizy OSP w Mosznie – miejscu spotkań i integracji mieszkańców” zmieniło się otoczenie Ochotniczej Straży Pożarnej. W niedzielę 9 listopada 2014 r. odbędzie się tam impreza dla mieszkańców i sympatyków miejscowości. Dzieci będą mogły wziąć udział w zabawie z animatorami, która potrwa od godz. 12 do 15. Na godz. 16 zaplanowano podsumowanie zrealizowanego projektu, a następnie w remizie odbędzie się pokaz filmu „Moszna dawniej i dziś” zrealizowanego przez Adama Gzyrę oraz Waldemara Matuszewskiego. Film przedstawia ciekawą historię Moszny. Twórcy dotarli do interesujących osób i informacji.
 

Projekt „Zagospodarowanie przestrzeni publicznej w rejonie remizy OSP w Mosznie – miejscu spotkań i integracji mieszkańców” jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi IV Leader, Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.