Referat Ochrony Środowiska i Rolnictwa Urzędu Gminy Brwinów zachęca mieszkańców gminy do wzięcia udziału w cieszącym się niesłabnącą popularnością konkursie na największy owoc i warzywo.

Nie tylko prowadzący działalność rolniczą, ale wszyscy, którzy hodują owoce i warzywa w przydomowych ogródkach lub na działkach mogą wziąć udział w czwartej edycji konkursu na największy owoc i największe warzywo wyhodowane przez okres letni w gminie Brwinów. Referat Ochrony Środowiska i Rolnictwa czeka do 2 października 2015 r. na zgłoszenia okazów najdorodniejszych pod względem wielkości, ciężaru i objętości.

W ubiegłych latach komisja konkursowa przyznała mieszkańcom gminy Brwinów wyróżnienia za wyhodowanie m.in. dyni zwyczajnej, ogórka gruntowego, słonecznika zwyczajnego i buraka czerwonego.

Aby wziąć udział w konkursie, należy wypełnić kartę zgłoszenia i załączyć do niej zdjęcie wyhodowanego owocu lub warzywa wraz z krótkim opisem hodowli. Warunkiem udziału w konkursie jest również okazanie komisji konkursowej dorodnego plonu w miejscu jego wyhodowania. Na zwycięzców czekają nagrody rzeczowe.

Więcej informacji o konkursie www.konkurs.brwinow.pl


Formularz zgłoszeniowy
Regulamin