Na kameralnej scenie Gminnego Ośrodka Kultury w Brwinowie wystąpi promująca swą debiutancką płytę w Polsce islandzka piosenkarka HallaNorðfjörð. GOK zaprasza na koncert w sobotę 7 lutego 2015 roku o godz. 20.00.

Płyta „Bridge” zbiera pozytywne recenzje. Wschodząca islandzka gwiazda przyjedzie do Polski, by zagrać m.in. w Poznaniu, Krakowie, Łodzi… i Brwinowie! Na scenie GOK-u przy ul. Wilsona 2 pojawi się 7 lutego. Jej dotychczasowym występom w Polsce towarzyszyły m.in. takie recenzje.

„Przekrój”: Halla wkrótce będzie gwiazdą. Wtedy będziecie mogli się pochwalić, że słyszeliście ją wcześniej w którymś z polskich miast.

„Gazeta Wyborcza”: Główny atut Halli Nordfjörd to głos. Głęboki i lekki zarazem, jego barwa ma w sobie interesującą bezpretensjonalność i coś kojącego: przykuwa uwagę i zarazem relaksuje. Pierwsze skojarzenie? Tori Amos.

Portal „Uwolnij Muzykę”: Delikatna songwriterka z Islandii, za którą się tęskni i która śpiewa proste, akustyczne piosenki. To był zdecydowanie jeden z najbardziej magicznych wieczorów tego roku. Pozostawiła straszliwy niedosyt, bo na jej koncerty mógłbym chodzić prawie codziennie.

„Modny Kraków”: Blond dziewczyna o czystym, ładnym głosie i delikatne dźwięki gitary. Styl, który powinni polubić słuchacze Tori Amos, Björk i Norah Jones. Gdyby Halla grywała co wieczór w jednej z krakowskich knajp, na pewno chętnie bym tam zaglądał.

Ilość miejsc ograniczona. Wstęp wolny. Rezerwacja odbywa się drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.