W sobotę 6 września 2014 r. na kompleksie boisk Orlik w Żółwinie został rozegrany III Turniej Sołectw w piłce nożnej. Zwyciężyła drużyna Domaniewa przed Owczarnią i Koszajcem.
 

Pięć godzin gry, siedem drużyn – III Turniej Sołectw za nami. W finale drużyna Domaniewa pokonała Owczarnię 3:1. Trzecie miejsce zajął Koszajec. W turnieju wzięły też udział reprezentacje Krosny, Biskupic, Parzniewa i Żółwina. Oprócz piłki nożnej na Orliku można było zagrać w minitenisa oraz wziąć udział w akcji „Narodowe Czytanie Trylogii”. Turniej Sołectw odbył się pod patronatem Burmistrza Gminy Brwinów Arkadiusza Kosińskiego.

O tym co dzieje się na co dzień na żółwińskim Orliku opowiada Paweł Bartosiewicz, animator Gminnego Ośrodka Kultury w Brwinowie:

To już ponad dwa lata jak nasz Orlik tętni życiem, nie tylko sportowym. Przez 7 dni w tygodniu praktycznie nie "odpoczywa". Z obiektu korzystają wszystkie grupy wiekowe – od najmłodszych dzieci po osoby dorosłe. Prym wiedzie oczywiście piłka nożna. Sporym zainteresowaniem cieszy się również kort tenisowy, koszykarze przychodzą porzucać do kosza, swoje umiejętności szlifują miłośnicy siatkówki, jest frisbee, można bawić się zośką jak również zagrać w futbol amerykański. Od poniedziałku do piątku, od rana do popołudnia Orlik jest do dyspozycji uczniów pobliskiej szkoły. Z obiektu korzystają szkółki piłkarskie oraz klub tenisowy Tennis Life. Pod patronatem burmistrza gminy Brwinów odbywają się kolejne edycje Specolimpiady i Turnieju Sołectw. Na miłośników sportu Orlik nakłada obowiązek zasad fair play i kulturalnego zachowania, przez co realizowana jest idea wychowania przez sport. Mieszkańcy gminy Brwinów z korzyścią dla zdrowia mogą tu spędzić swój wolny czas. Orlik to szeroka oferta sportowo-kulturalna, ale także możliwość skorzystania z sieci WiFi oraz poczytania prasy sportowej i lokalnej. Posiada dobre zaplecze sanitarne: dwie szatnie z prysznicami, dwie łazienki w tym jedna dla osób niepełnosprawnych.