Wśród wystawców czwartej edycji Targów WPR Dom Mieszkanie Wnętrze, które odbyły się 21 i 22 września 2013 r. w hali Znicz w Pruszkowie, nie zabrakło stoiska gminy Brwinów. Każdy kto je odwiedził, mógł poznać aktualną ofertę sprzedaży nieruchomości i wygrać nagrodę w konkursie.

Stoisko gminy Brwinów znalazło się w „alejce samorządowej” obok Grodziska Maz. oraz Pruszkowa. Cieszyło się popularnością zarówno wśród dorosłych, jak i dzieci, które chętnie losowały nagrody za rodziców. Odwiedzający kończyli swoją wizytę bogatsi nie tylko w promocyjne gadżety i upominki, ale przede wszystkim bogatsi w wiedzę o gminie Brwinów. Każdy, kto wypełnił krzyżówkę, mógł też wypowiedzieć się na temat zalet mieszkania w Brwinowie. Wymieniano przede wszystkim dużo zieleni, ciekawą okolicę, zmiany na lepsze, ciszę i spokój, a jednocześnie bliskość Warszawy i dobre połączenie ze stolicą.

Zwiedzający pytali o ofertę sprzedaży gminnych działek i ogłaszane przetargi. Więcej informacji na ich temat znaleźć można na stronie: www.oferta.brwinow.pl.

View the embedded image gallery online at:
https://brwinow.pl/1365-121.html#sigProId78d71d8319