XIV Pruszkowska Giełda Oświatowa była okazją do autoprezentacji szkół średnich w naszym regionie. Jeśli chodzi o dobrą reklamę, brwinowskie LO nie ma sobie równych. W konkursie na najlepsze stoisko zajęło I miejsce.


Hala MZOS „Znicz” przyciągnęła 9 marca 2012 r. tłumy uczniów ostatnich klas gimnazjów oraz kilkudziesięciu wystawców. W tym roku swoje prezentacje przedstawiły szkoły z powiatu pruszkowskiego, grodziskiego oraz z Warszawy. W sumie zaprezentowało się ponad 50 placówek oświatowych oraz szkół językowych. Impreza zorganizowana została tradycyjnie przez Urząd Miejski w Pruszkowie.
Giełdzie oświatowej towarzyszyły pokazy mody oraz sztuk walki.

Nasze stoisko dzięki  pomysłowości i zaangażowaniu  nauczycieli, uczniów i Rady Rodziców  cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród zwiedzających targi – tak podsumowuje udział w imprezie reprezentacja LO. – W tegorocznej giełdzie oświatowej nasza szkoła zajęła I miejsce i została nagrodzona przez prezydenta Pruszkowa Jana Starzyńskiego. Podsumowując, mamy nadzieję , że  nasz sukces na targach przełoży się na liczbę kandydatów do klas pierwszych w rekrutacji 2012/2013.