Dział Wspierania Rodziny ŚOPS zaprasza na bezpłatne warsztaty psychoterapeutyczne dla osób nadużywających alkoholu lub innych środków psychoaktywnych. Warsztaty odbędą się 25 kwietnia 2015 r.  w Brwinowie. Zapisy potrwają do 20 kwietnia, a liczba miejsc jest ograniczona.

Warsztaty skierowane są do osób, które podejrzewają, że utraciły kontrolę nad  stosowaniem różnego rodzaju używek. Poprowadzi je specjalista psychoterapii uzależnień – Justyna Leszczyńska. Podczas zajęć uczestnicy w bezpiecznej i przyjaznej atmosferze będą mogli nauczyć się rozpoznawać, nazywać i w prawidłowy sposób wyrażać własne emocje. Będą mieli także okazję do przeanalizowania własnych sposobów radzenia sobie z trudnymi emocjami.

Warsztat odbędzie się 25 kwietnia 2015 r. w godzinach od 10.00 do 13.00 w świetlicy socjoterapeutycznej przy ulicy Grodziskiej 31 w Brwinowie.
Zapisy na warsztat „Emocjonalny zawrót głowy” prowadzi Dział Wspierania Rodziny ŚOPS przy ulicy Grodziskiej 31. Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie pod numerem  22 729 63 11 oraz drogą mailową  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ŚOPS zapowiada wkrótce kolejne warsztaty:
·         Do czego służy złość?
·         Język szakala a język żyrafy! –Ćwiczenie umiejętności asertywnego wyrażania złości
·         Granice akceptacji – asertywna odmowa