Kolory czterech pór roku zawitały w sobotę 20 września 2014 roku do parku miejskiego w Brwinowie. W tej wyjątkowej scenerii wieczorny koncert fortepianowy zagrali dwaj mieszkańcy Brwinowa – Wojciech Parol i Aleksander Wdowiak.


Za sprawą wielu kolorowych diod w sobotnią noc drzewa w parku miejskim zmieniały barwy: jedne stawały się intensywnie i soczyście zielone, drugie mieniły się odcieniami czerwieni, różów i fioletów. Ich kolory zmieniały się wraz z wybrzmiewającymi dźwiękami muzyki Fryderyka Chopina. Organizator pokazu – firma LBL Lighting Philips – rozłożył w tej części parku, gdzie ustawiono scenę całą gamę opraw liniowych i projektorowych. Dzięki temu wytworzył się niezwykły nastrój do wsłuchania się w muzykę poważną.  Wystąpili dwaj młodzi, utalentowani mieszkańcy Brwinowa: Wojciech Parol i Aleksander Wdowiak. Gromkie brawa, jakimi zostali nagrodzeni na zakończenie występu przez licznie zgromadzoną publiczność były dowodem na to, że koncert bardzo się spodobał. Warto dodać, że mężczyźni nie uczyli się gry na fortepianie w szkołach muzycznych. Tym większe wyrazy uznania należą się amatorom za profesjonalnie wykonane etiudy, nokturny, ballady i walce. 

Darmowy pokaz nocnej iluminacji wygrał w marcu podczas Zgromadzenia Ogólnego Związku Miast Polskich burmistrz Arkadiusz Kosiński. Organizatorem koncertu był Gminny Ośrodek Kultury w Brwinowie.